Spolupráce na dálku zástupců obcí a měst

I jednání rady lze udělat na dálku

NOVINKA:

Máte-li zájem o prohloubení znalostí v problematice MS Teams či Microsoft 365, neváhejte a navštivte náš nový internetový obchod s nabídkou elektronických kurzů a videokurzů na adrese https://eshop.expinit.com/.


Platforma Microsoft Teams může být využita jako nástroj pro distanční jednání obecních rad a zastupitelstev!

Poskytujeme poradenství a podporu při jednání a pomáháme vám s komunikací na dálku.

Připravujeme komplexní projekt podpory pro distanční jednání za využití technologií Microsoft Teams. Naše podpora je určena všem zástupcům obcí a měst, zastupitelům, radním, tajemníkům či členům komisí a výborů.

Pomocí Microsotf Teams můžete vytvořit organizovanou schůzku od pracovní porady malého týmu až po velké jednání rady či zastupitelstva. Pomůžeme Vám s přípravou jednání, vytvářením pozvánek i založením schůzky. Proškolíme Vás, jak postupovat v průběhu jednání, aby nebylo nikým a ničím rušeno.

Distanční jednání nikdy nebylo snazší.

V rámci našich školení si ukážeme možnosti Microsoft Teams, které unikátním způsobem propojují nástroje videokonference s dalšími produkty Microsoft 365. Nástroje jako Word, Excel, Powerpoint, One Note a mnohé další, které běžně používáte.

Naše činnost se dlouhodobě zaměřuje na Microsoft Teams a již na jaře 2020 jsme uskutečnili sérii seminářů zaměřených na využití této platformy pro distanční jednání. V současné době pracujeme na projektu komplexní podpory, kterou můžete využít i Vy!

Záznamy z našich jarních workshopů zaměřených na obecné používání Microsoft Teams naleznete zde:

Záznam z workshopu ze dne 3. 4. 2020

Záznam z workshopu ze dne 17. 4. 2020

Prezentace z workshopů v PowerPointu

Prezentace z workshopu ze dne 3. 4. 2020.

Prezentace z workshopu ze dne 17. 4. 2020.

Prezentace v PowerPointu
Chcete si listovat v prezentacích o Microsoft Teams? Klikněte na následující odkazy.

Naše služby
Máte-li zájem o Office 365, jeho instalaci či nastavení, obraťte se na náš servis: vzdelavani@expinit.com

Poskytujeme kompletní podporu pro využití tohoto jedinečného nástroje, pomůžeme Vám založit týmy či konrétní kanály přesně na míru Vaší organizaci.

Poskytujeme školení na míru Vašim potřebám. V rámci interaktivních seminářů Vám ukážeme aktuální možnosti MS Teams a nástroje, které umožnují distanční jednání rad či zastupitelstev a dalších pracovních orgánů ve vašich úřadech.

V současné době vyvíjíme nástroje umožňující pohodlné hlasování v rámci MS Teams s přehlednými výsledky a jasnou autorizací hlasujících.
K dispozici je Vám také podpora našich IT specialistů prostřednictvím helpdesku.

Podrobné informace ohledně našeho e-learningu naleznete na stránce věnující se Office 365.