Privátní cloud

Privátní cloud od EXPINITu pro vaše aplikace a servery

Cloud pro aplikace i servery

V rámci poskytovaného portfolia nabízí naše společnost jako jednu z klíčových služeb provoz privátního cloudového řešení. V tomto prostředí je možné hostovat jak aplikace, tak vzdálené plochy, nebo celé virtuální servery. V případě této služby klademe důraz zejména na to, že zákazník má své aplikace a data umístěna ve „známém“ prostředí, což je oproti veřejným cloudových řešením deviza, které současní zákazníci využívají a bývá to jeden z hlavních důvodů pro výběr privátních cloudů.

Osobní kontakt

I v případě služby, jako je hostování aplikací, či serverů v privátním cloudu klademe důraz na osobní přístup, což se do značné míry odráží i na způsobu implementace služby a jejího následného provozu. Zákazník tak má záruku, že dostává službu opravdu na míru, jelikož každá implementace je řízena ve spolupráci s našimi technickými experty a její parametry se nastavují a upravují přesně dle požadavků zákazníka.

Široké portfolio služeb

V tomto kontextu je tedy rozsah poskytovaných služeb poměrně rozsáhlý. V případě, že zákazník požaduje unifikované prostředí, které bude dostupné v krátkém časovém horizontu, je možné volit z předkonfigurovaných řešení s různými parametry výkonu a dostupnosti. V obou případech nabízíme ke službám privátního cloudu další řešení v podobě zálohování, replikace dat, redundance přístupu, případně dalších dle požadavků zákazníka.

Fakta:

Výhody:

Zákazníci, kteří využívají naše řešení

-->