E-learning

Vzdělávejte se ve známém prostředí pomocí našich produktů a kurzů

NOVINKA:

Máte-li zájem o prohloubení znalostí v problematice MS Teams či Microsoft 365, neváhejte a navštivte náš nový internetový obchod s nabídkou elektronických kurzů, videokurzů i online seminářů na adrese https://eshop.expinit.com/.


Potřebujete rychle a účinně vyškolit zaměstnance? Obraťte se na nás! Splníme Vám veškeré požadavky v oblasti e-learningu. Zajistíme komplexní implementaci systému pro řízení vzdělávání (LMS), dodání hotových elektronických výukových kurzů i výrobu nových vzdělávacích materiálů na míru. Instalací software však naše služby nekončí. Postaráme se o správu systému a jeho aktualizace, proškolení obsluhy i vyřešení veškerých následných dotazů pomocí našeho helpdesku.

Produkty a služby, které nabízíme:

Learning Management System (LMS) – systém pro řízení vzdělávání

Využíváte-li portálové prostředí Microsoft SharePoint, máme pro Vás řešení, jak toto prostředí obohatit o funkce LMS a s minimem úsilí i nákladů získat komplexní systém pro řízení vzdělávání v organizaci.
Bez nutnosti investic do nové IT infrastruktury získáte plnohodnotné vzdělávací prostředí, přičemž využijete stávající data dostupná v prostředí Microsoft SharePoint – uživatelské účty, organizační strukturu, knihovny dokumentů a další.

Zobrazit více

Obsahová náplň – využijte své LMS naplno

Bez obsahové náplně ztrácí systém pro řízení vzdělávání smysl. Kromě samotného LMS Vám proto dodáme hotové kurzy naší výroby či našich partnerů, nebo vyvineme výukové materiály na míru. Samozřejmostí je příprava testů, pomocí nichž můžete nárůst ve znalostech zaměstnanců jednoznačně kvantifikovat.

Řekněte nám téma a vyvineme kurz na míru právě pro Vaši společnost.

Zobrazit více

Instalace, provoz a správa LMS – od provedení předinstalační analýzy k sestavám s výsledky studia

Kompletně zajistíme celý proces implementace LMS do prostředí klienta či zprovoznění systému formou privátního či sdíleného cloudu.

 

Pokud jste nenašli, co Vás zajímá, kontaktujte nás!

 

Zákazníci, kteří využívají naše řešení