Sportovní svazy, kluby a neziskový sektor

Komunikace a spolupráce na dálku pro sportovní svazy, kluby a neziskový sektor.

NOVINKA:

Máte-li zájem o prohloubení znalostí v problematice MS Teams či Microsoft 365, neváhejte a navštivte náš nový internetový obchod s nabídkou elektronických kurzů, videokurzů i online seminářů na adrese https://eshop.expinit.com/.


Microsoft Teams pro sportovní svazy, kluby a neziskový sektor.

Pomáháme sportovním svazům, klubům a neziskovému sektoru s komunikací a spoluprací na dálku.

Komu je tato stránka určena? Stránka je věnovaná všem, kteří hledají informace o vzdálené spolupráci a komunikaci prostřednictvím Microsoft Teams. Je určena zejména zástupcům sportovních svazů, klubů a neziskovému sektoru, užitečné informace zde naleznou však všichni ti, kteří chtějí využít prostředí Microsoft Teams při práci z domova. Home office dává s Microsoft Teams smysl.

Na stránce naleznete informace o našich workshopech zdarma, mnoho zajímavých informací o Microsoft Teams, videonávody, prezentace a externí odkazy, které vám mohou pomoci.

Stránku průběžně aktualizujeme, dejte si ji proto do oblíbených a přijďte častěji. Informace budou přibývat.

Některé aktivity pořádáme zdarma, jako např. workshopy každý pátek, za některé služby samozřejmě i my účtujeme. Pokud potřebujete pomoci s žádostí o Office 365, s instalací, s nastavením Office 365, se založením týmů, kanálů, se založením účtů, apod., nebo máte zájem o individuální školení vás nebo vaší organizace v užívání Microsoft Teams či o náš e-learning, budeme rádi, když se na nás obrátíte na vzdelavani@expinit.com.

Pravidelné semináře byly ukončeny a probíhá zpracování zpětných vazeb.
Program a termín příštího semináře bude zveřejněn na těchto stránkách.

Pokud chcete dostávat pravidelně pozvánku na workshopy zdarma, prosím vyplňte tento formulář.

Vyplnění formuláře není pro účast na workshopech povinné. Vaše osobní údaje budou zpracovávány jen za účelem zasílání pozvánek na workshopy a případně zasílání informací souvisejících s workshopy. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat jen po dobu, kdy budeme workshopy pořádat. Když formulář vyplníte, kdykoliv nám můžete dát vědět, že již nemáme Vaše osobní údaje zpracovávat. Hodně zdaru při práci na dálku.

Záznamy z workshopů
Záznam z workshopu ze dne 3. 4. 2020.

Záznam z workshopu ze dne 17. 4. 2020.

Prezentace z workshopů v PowerPointu
Prezentace z workshopu ze dne 3. 4. 2020.

Prezentace v PowerPointu
Chcete si listovat v prezentacích o Microsoft Teams? Klikněte na následující odkazy.

Naše služby
Pokud potřebujete pomoci s žádostí o Office 365, s instalací, s nastavením Office365, se založením týmů, kanálů, se založením účtů, apod., nebo máte zájem o individuální školení vás nebo vaší organizace v užívání Microsoft Teams či o náš e-learning, budeme rádi, když se na nás obrátíte na vzdelavani@expinit.com.

Přesvědčte se o kvalitě našich služeb v referenci od Českého svazu jachtingu.

Více o službách a e-learningu na naší stránce k Office 365.

Hodně zdaru, ač jste kdekoliv.