Privátní cloud

Služby privátního cloudu pro vaše aplikace a servery

Cloud od EXPINITu je celosvětově dostupné řešení, poskytující uživatelům přístup do aplikací přes Internet bez nutnosti konfigurace VPN a vzdáleného připojování se do privátní sítě. Aplikace mohou být spouštěny z většiny koncových uživatelských zařízení a operačních systémů.

Cloud je navržen a dokonale odladěn tak, aby bezproblémově reagoval na měnící se rozsah nebo působiště byznysu zákazníka. Je optimalizován pro hostování převážně finančních aplikací, nicméně poskytuje perfektní prostředí i pro běh webových aplikací. Dále můžete využít úložiště pro soubory, mailové služby nebo jiné IT služby, které pro běh Vaší firmy potřebujete.

Největším přínosem cloudu od naší firmy při porovnání s obřími konkurenty (jako například Microsoft Azure) je, že dostanete kompletní službu a podporu a nemusí Vás zajímat starost o operační systém, zálohování nebo databáze. Zákaznická podpora je založena na osobním vztahu, budete znát i jméno osoby, kterou na helpdesku nebo podpoře kontaktujete. Žádné nekonečné posílání e-mailů nebo volání anonymním operátorům, sedících až za obtížně prostupnou automatickou ústřednou.

Zákazníci, kteří využívají naše řešení